Regio - kaardid ja ruumiandmed

Meie missioon on, et kaartide ja ruumiandmete tark kasutamine oleks iseenesestmõistetav elu osa, mis avardab mõtlemist ja maailmatunnetamist.

Regio - kaardid ja geoinfosüsteemid

Uudised

Google Maps tähistab 15. sünnipäeva

Regio
10 Feb 2020
Regio meeskond on sünnipäevalapsega koostööd teinud.
Jätka lugemist

Eesti esimese rahvusatlase edulugu

Regio
29 Jan 2020
Eelmise aasta novembrikuus raamatulettidele jõudnud Eesti rahvusatlas on osutunud ülimalt menukaks. Atlas lõi laineid nii Rahva Raamatu kui ka Apollo TOP10-s ning Tartu aasta teo valimisel.
Jätka lugemist

Vulkaan Peipsi järve ääres?

Regio
25 Oct 2019
Ludwig August Mellini (1754–1835) Liivimaa atlase esimene kaardileht graveeriti 1791. aastal Riias ja viimased 1798. aastal Leipzigis.
Jätka lugemist

TerraLexicon

Regio
24 Oct 2019
Alustasime möödunud suvel uue, veebikeskkonnas kasutatava tõlketeenuse loomisega. Koostöös Läti suurima kaardifirmaga Jana Seta valmib järgmise aasta lõpuks TerraLexicon – automaatne tõlkeprogramm, mille abil saab kaardil olevaid kohanimesid otse kujundusfailis paljudesse keeltesse tõlkida. Sellisest lahendusest on abi nii meile endile kui ka paljudele teistele asutustele-ettevõtetele, kes kaarte koostavad ja kaartidega töötavad. Lisaks kohanimedele saab TerraLexiconiga tõlkida ka kõiki teisi nimesid ja nimetusi (kasvõi keemilisi elemente).
Jätka lugemist

Eesti esimene Rahvusatlas

Regio
26 Sep 2019
Tartu Ülikooli geograafide ja Regio kaardimeistrite koostöös ilmus äsja esimene Eesti rahvusatlas. Atlases on ligikaudu 500 ajaloolist ja tänapäevast kaarti, mis tutvustavad Eesti loodust, kultuuri, ajalugu ja eluolu. Atlase koostaja on Tartu Ülikooli Eesti geograafia dotsent Taavi Pae.
Jätka lugemist

Uus reisijuht "Eesti mõisad" nüüd müügil!

Regio
26 Jun 2019
On ilmunud uus Regio reisijuht „Eesti mõisad“, mis tutvustab 674 mõisat, kus mingil kujul on olemas kas mõisa peahoone, suursuguseid kõrvalhooneid või park.
Jätka lugemist

Uus voodipesukomplekt Avasta Antarktika!

Regio
19 Jun 2019
Regio lattu saabusid täna uued voodipesukomplektid – sedakorda Antarktika kaardiga.
Jätka lugemist

Regiol uus API teenus!

Jevgeni Virves
07 May 2019
Kui soovid kasutada täpset Eesti kaarti veebis, mobiilis, desktop-tarkvaras, siis on meil Sulle hea uudis: meil on uus API teenus, mis suhtleb otse Regio andmebaasiga.
Jätka lugemist

Ilmunud on 1836. aastal välja antud Saaremaa atlase järeltrükk

Regio
21 Jan 2019
Ilmunud on Saaremaa maaregulatsiooni- ja revisjonikomisjoni poolt 1836. aastal välja antud Saaremaa atlase järeltrükk.
Jätka lugemist

Regio OÜ Riia 35 Tartu 50410 Tel: 731 0122 ​regio@regio.ee

Värskemad

Teemad

Autorid

Arhiiv